WhatsApp
Telefon
  • İstanbul Sineklik Ürünleri
Ataşehir Sineklik | Pimapen Sineklik Ataşehir

Ataşehir Sineklik | Pimapen Sineklik Ataşehir

Ataşehir Plise Sineklik Fiyatları

Pileli diğer bir adıyla ataşehir plise sineklik fiyatları istenilen ölçü ve renklere göre değişmektedir. Standart bir fiyat listesi ile size bilgi vermek bu konuda yanlış bir fiyatlandırma yapılmasına neden olur. Plise sineklik fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Plise sineklik fiyatlandırmasını yapabilmek için öncelikle uygulanacak pencere veya kapının net ölçüleri gerekmektedir. Pencere veya kapının açılan kanat kısmını enini ve boyunu ölçün, aldığınız ölçüzüne 2 cm ekleyerek plise sinekliğin net ölçüsünü çıkarmış olursunuz.

Aldığınız ölçüyü bizi arayarak istediğiniz modeli ve rengi belirterek pencerenize veya kapınıza yapılacak plise sinekliğin fiyatı ve maliyeti hakkında net bilgi alabilirsiniz.

Genel olmasa da, birçok sineklik firmalarında şu şekilde fiyatlandırmalar gözüküyor. Örneğin 50x100 pencere gibi ölçüler üzerinden fiyatlandırmalar yaparak müşterileri kendilerine çekmek için ucuz fiyat koyarlar. Aslında 50x100 gibi pencere standartı yoktur. Genel standart 60x120'dir. Eğer pencereleriniz 50x100 değilse normal fiyat uygulaması yaparak sizlere pencereniz standartın üstünde diyerek plise sineklik fiyatlarını değiştirirler.

Bu durum bizim ilkelerimize aykırı olmasından ötürü müşterilerimize telefon ile net ölçülerini aldıktan sonra plise sineklik fiyatları hakkında bilgi vererek aklınızı karıştırmayız.

Ataşehir Sineklik - Pimapen Sineklik

Ataşehir sineklik, bölge genelinde ücretsiz keşif ve montaj hizmeti vermektedir. İstanbul ilinde geniş servis ağımız ve profesyonel teknik montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ataşehir sineklik ürünlerimiz hakkına detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir veya sitemizi gezerek sineklik modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ataşehir ve çevresi için ücretsiz keşif imkanımız bulunmaktadır. Ataşehir sineklikci arayarak ölçülendirme konusunda destek alabilir veya sitemizdeki linkleri takip ederek sineklik ölçülerini nasıl alacağınız ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ölçülerinizi Whatsapp veya Telefon ile bizlere ulaşarak atasehir sineklik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.